O NAŠÍ RODINNÉ SPOLEČNOSTI

Protože si Vás vážíme, připravujeme pro Vás pravidelně spoustu akčních nabídek. Využíjvejte jich a za Vaši věrnost si odnášejte z každého nákupu dárek. Velmi často jsou u nás hostesky, které na Vás čekají s různými zajímavými dárky. Dále se společnost zaměřuje na poskytování kvalitních parkovacích služeb, které provozujeme v oblasti Most - Krym. Naší třetí specializací jsou nápojové automaty, které Vám připravý čerstvou mletou kávu a spoustu dalších nápojů za výhodné ceny.

PAJAK group je společnost s dlouholetou tradicí, specializuje se především na Mostecko a jeho široké okolí. Naše společnost Vám nabízí trafiky v samotném centru města Mostu, Litvínova, Bíliny a nově také v Mostě u kahanu. Dále také parkování u Krymu a nápojové automaty na kvalitní mletou kávu. 


Mostecká trafika s názvem "Trafika PRIOR", se nachází v obchodním domě PRIOR a je nově zrekonstruována. Trafika Vám nabízí více než 400 druhů cigaret, 50 druhů tabáků, 40 druhů doutníků s různými přichutěmi, vodní dýmky, služby společnosti SAZKA, denní tisk, časopisy, dárkové zapalovače, obaly na cigarety, náplně do zapalovačů, pohledy a další. Tato trafika se také stala TRAFIKOU ROKU 2016


NAŠE OCENĚNÍ


TRAFIKA ROKU 2016

TRAFIKY PAJAK


Díky vám, naším věrným zákazníkům jsme se stali nejlepší trafikou v České republice pro rok 2016 a získali tak prestižní titul TRAFIKA roku 2016.

Do soutěže se přihlásilo celkem 5 872 trafik. Naše trafika však byla ta nejlepší.

Děkujeme

TRAFIKY PAJAK