PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO TÝMU
VÍTEJTE:
a staňte se součástí naší společnosti.

Společnost PAJAK s.r.o. provozuje specializované maloobchodní prodejny typu "TABÁK - TISK" s širokou nabídkou tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, periodického tisku, telefonních kupónů, doplňkového sortimentu, zprostředkování příjmů sázek a výplaty výher pro společnost SAZKA, a.s. a další...

Dalším konceptem, který provozujeme jsou značkové prodejny IQOS s prémiovou čerstvě praženou kávou. S kompletním sortimentem IQOS, servisem, poradenstvím a péčí o zákazníky.

Nabízíme vhodné pozice se vstřícnou pracovní dobou a férovým přístupem.

Těšíme se na setkání s Vámi!


PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ JSOU U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Předchozí zkušenosti v oboru jsou výhodou nikoli podmínkou. Vše Vám vysvětlíme a rádi Vás to naučíme. 

.

.

AKTUÁLNĚ HLEDÁME ZAMĚSTNANCE DO POBOČEK:


TRAFIKA PAJAK Chomutov

Asistent/ka prodeje - Plný úvazek

Do prodejny v Chomutově hledáme nové členy/nky do našeho týmu. Máte duši obchodníka? Baví Vás práce s lidmi? Ovládáte počítač alespoň na základní úrovni? Rádi se učíte nové věci? Jste pracovně flexibilní? Pak hledáme právě Vás. Nabízíme: práci v příjemném pracovním prostředí, stabilní spolupráci, zajímavou práci, kompletní zaškolení, smlouvu na HPP nebo DPČ, směny v režimu krátký/dlouhý týden a další benefity. Samozřejmostí je u nás pravidelná mzda vždy k 15. dni v měsíci. Těšíme se na Vás!

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže.

Více informací o prodejně naleznete zde.


IQOS prodejna Žatec

Prodejní specialista/tka - Plný úvazek

Do nové prodejny v Žatci hledáme členy/nky do našeho týmu. Co budeš dělat: představovat zákazníkům benefity, které IQOS nabízí. Poskytovat podporu, poradenství a servis. Požadujeme komunikativnost, profesionalitu a spolehlivost. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, stabilní spolupráci, kompletní zaškolení, zajímavou práci, směny v režimu krátký/dlouhý týden a další benefity. Předchozí zkušenosti výhodou. Těšíme se na Vás!

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže.


IQOS TRAFIKA PAJAK Litvínov

Prodejní specialista/tka - Částečný úvazek

Do prodejny v Litvínově hledáme nové členy/nky do našeho týmu na zkrácený pracovní poměr. Požadujeme komunikativnost, profesionalitu a spolehlivost. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, stabilní spolupráci, kompletní zaškolení, zajímavou práci a další benefity. Předchozí zkušenosti výhodou. Těšíme se na Vás.

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže.

Více informací o prodejně naleznete zde.


IQOS TRAFIKA PAJAK Louny

Prodejní specialista/tka - Částečný úvazek

Do prodejny v Lounech hledáme nové členy/nky do našeho týmu na zkrácený pracovní poměr. Požadujeme komunikativnost, profesionalitu a spolehlivost. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, stabilní spolupráci, kompletní zaškolení, zajímavou práci a další benefity. Předchozí zkušenosti výhodou. Těšíme se na Vás.

V případě zájmu prosím vyplňte formulář níže. 

Více informací o prodejně naleznete zde.


.

.

Chcete se stát součástí našeho týmu? Vyplňte prosím následující formulář.

*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.


Můžete nás také kontaktovat:

e-mail: prace@pajak.cz

Tel.: +420 730 616 333 - volba 4