PŘIDEJTE SE DO NAŠEHO TÝMU

VÍTEJTE:
a staňte se součástí naší společnosti.

Společnost PAJAK s.r.o. provozuje specializované maloobchodní prodejny typu "TABÁK - TISK" s širokou nabídkou tabákových výrobků, kuřáckých potřeb, periodického tisku, telefonních kupónů, doplňkového sortimentu, zprostředkování příjmů sázek a výplaty výher pro společnost SAZKA, a.s. a další...

Nabízíme vhodné pozice se vstřícnou pracovní dobou a férovým přístupem.

Těšíme se na setkání s Vámi!

PRODUKTOVÁ ŠKOLENÍ JSOU U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ

Předchozí zkušenosti v oboru jsou výhodou nikoli podmínkou. Vše Vám vysvětlíme a rádi Vás to naučíme.

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE DO POBOČEK:

trafika RELAY Most

Prodavač/ka

Hledáme nové členy do našeho týmu pro trafiku RELAY Most (vlakové nádraží). NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

IQOS trafika PAJAK Louny - Pražská (Mírové nám.)

Prodavač/ka

Hledáme nové členy do našeho týmu pro NOVOU IQOS trafiku PAJAK v Lounech. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED.

IQOS prodejna Most

Asistent/ka prodeje

Náplň práce:

  • Obsluha zákazníka - prodej zařízení IQOS a ostatního příslušenství
  • Vysvětlení a ukázka principu IQOS novým zájemcům
  • Vyřizování reklamací
  • Částečná obsluha kavárny

Požadujeme:

  • Komunikativnost, příjemné vystupování
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost
  • Zkušenosti s terminálem Sazka nebo s prodejem tabákových výrobků výhodou
  • Praxe v kavárenství nebo pohostinství výhodou
  • Uživatel/ka IQOS výhodou

Nabízíme:

  • Kompletní zaškolení
  • Možnost osobního rozvoje
  • Bonusy, osobní hodnocení

Chcete se stát součástí našeho týmu? Vyplňte formulář.

*Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.