NOVINKY / UDÁLOSTI Vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo, jsou nově k zakoupení i na všech trafikách PAJAK. Jde o další krok ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.

Spustili jsme pro vás nový E-shop PAJAK. Nakupujte z pohodlí domova kdykoliv vás napadne. Oslavte s námi spuštění nového e-shopu PAJAK. Po zadání kódu PAJAK získáte slevu 5% na celý sortiment e-shopu. Kód zadejte v nákupním košíku.

Nově najdete ve všech prodejnách PAJAK práskací kapsle pro ochucení filtrů cigaret i náplní HEETS a NEO. Kapsle snadno vložíte do filtru a po prasknutí si můžete vychutnat rozmanité chutě od mentolu až po vyladěné ovocné příchutě.

Skvělé dezerty , kávu, míchané koktejly, domácí limonády, venkovní zahrádku a mnoho dalšího najdete nově v IQOS kavárně PAJAK v Mostě.

Zastavte se pro křídla na letošní léto v kterékoliv trafice PAJAK za SUPER CENU 29,90 Kč. Platí ve všech prodejnách PAJAK.

Trafika PAJAK v OC Central Chomutov se přesunula na nové místo se vstupem z atria i s venkovním vstupem. Díky venkovnímu vstupu je prodejna otevřena ve všední dny už od 5:00 - 19:00. V sobotu od 8:00 - 18:00 a v neděli od 8:00 do 13:00.

Nově zakoupíte NETFLIX dárkové karty ve všech prodejnách PAJAK v hodnotě 400 a 1 000 Kč. Dárkové karty uplatníte jednoduše ve vašem profilu na NETFLIX po zadání pinu z dárkové karty.