NOVINKY / UDÁLOSTI V prodejnách PAJAK už nyní najdete nový los 50x VÍCE s obrovskou hlavní výhrou 20 milionů. Tak zkuste štěstí a zastavte se v některé z prodejen PAJAK. Seznam prodejen najdete zde.

V naší nabídce najdete nové příchutě oblíbených jednorázových e-cigaret ELF BAR. Cherry (třešeň), Cotton candy ice (cukrová vata), Strawberry raspberry cherry ice (jahoda malina a třešně s ledem). Přijďte si vybrat už nyní do některé z prodejen PAJAK, kde na Vás čeká 34 variant Elf Bar a mnoho dalších jednorázových e-cigaret.

Dne 20. 12. 2022 v 9:00 pro vás otevíráme novou značkovou IQOS prodejnu se skvělou kávou s sebou. Prodejna se nachází v obchodním domě Tesco v Českém Krumlově.

Vážení zákazníci,rádi bychom vás informovali, že se od 1. 12. 2022 prodlužuje otevírací doba trafiky PAJAK Bílina

Dne 20. 9. 2022 v 9:00 pro vás otevíráme novou značkovou IQOS prodejnu se skvělou kávou s sebou. Prodejna se nachází v obchodním domě Tesco v Žatci přímo vedle samoobslužných pokladen.

Nově v našem sortimentu naleznete jednorázové e-cigarety IVG BAR PLUS, které přináší perfektní kvalitu s velmi oblíbenými liquidy IVG v osmi vyladěných příchutích. Již nyní k dostání na e-shopu a ve vybraných* prodejnách PAJAK