NOVINKY / UDÁLOSTI V úterý 5. 7. a ve středu 6. 7. 2022 bude z důvodů svátků upravena otevírací doba prodejen PAJAK. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v otevřených pobočkách.

Po delším výpadku na straně výrobce jsou jednorázové e-cigarety Salt Switch opět skladem v prodejnách PAJAK! Nová edice Salt switch prošla změnou a jsou v krabičkách s novým designem a vydrží na více než 600 potahů oproti předchozí verzi, která vydržela jen na 450 potahů. V prodejnách již nyní najdete třeba oblíbenou příchuť Strawberry Lychee, ale...

V rámci pilotního projektu byly do IQOS prodejny Most umístěné nové recyklační koše. Kromě nepoužívaných zařízení IQOS, můžete nově recyklovat také náplně HEETS a FIIT, ale i náplně do IQOS VEEV. Ve spolupráci s českými univerzitami budeme hledat cesty, jak použité náplně dále využít nebo ekologicky zlikvidovat a tím pomoci naší přírodě.

Při nákupu nikotinových sáčků WHITE FOX obdržíte druhé balení zdarma. Akce platí pouze v prodejnách PAJAK do vydání zásob.

V neděli 1. 5. a 8. 5. 2022 bude z důvodů svátků upravena otevírací doba prodejen PAJAK. Budeme se těšit na Vaši návštěvu v otevřených pobočkách.

Vouchery ke sledování více než 2 000 filmů, dokumentů a seriálů na Voyo, jsou nově k zakoupení i na všech trafikách PAJAK. Jde o další krok ke zpřístupnění nabídky Voyo co nejširším diváckým skupinám.