NOVINKY / UDÁLOSTI Otevřeli jsme pro vás novou trafiku PAJAK v Litvínově v ulici Podkrušnohorská. Prodejna se nachází na konečné stanici tramvajové linky a autobusovém přepravním uzlu. Naproti prodejně je supermarket BILLA s parkovištěm.

NOVINKA PRIMA+

03.11.2023

Prima+ je jedním z nejnovějších hráčů mezi českými streamovacími službami. Svým předplatitelům nabízí filmy, české seriály i exkluzivní tvorbu z dílny prima+ ORIGINALS.

Otevřeli jsme pro vás novou IQOS prodejnu v OC Mercury - České Budějovice. V této prodejně najdete kompletní sortiment IQOS zařízení, tabákových náplní, elektronických cigaret VEEV ONE a jednorázových elektronických cigaret VEEV NOW včetně originálního příslušenství a sbírání bodů do IQOS Clubu.

V prodejnách PAJAK nyní probíhá akce na jednorázové e-cigarety IZY VAPE. Při nákupu 3 ks zaplatíte jen 2. Akce trvá do 30. 9. 2023.

Otevřeli jsme pro vás novou trafiku PAJAK v Praze 8 - Libeň v ulici Zenklova vedle lékárny Benu, Teta Drogerie a supermarketu Billa. Přímo před prodejnou je možné zaparkovat. V této prodejně najdete tabákové výrobky (cigarety, tabáky, doutníky), kuřácké potřeby, tisk, terminál Sazka, losy Tipsport, nápoje, cukrovinky, dárkové poukazy a mnoho...