IZY VAPE ONE Blueberry Ice 18mg

NOVINKA
Potřebujete během náročného dne povzbudit, nebo si jen chcete dát nohy nahoru a užít si chvilku klidu? Naše prémiová elektronická cigareta IZY VAPE s příchutí Blueberry Ice vás pokaždé nakopne! Vychutnejte si příjemně šťavnatou a osvěžující vůni čerstvě natrhaných borůvek a přeneste se z nudy všedních dnů přímo do lesa. Vychutnejte si hustý kouř a svou zaslouženou dávku nikotinu (18 mg). Během vapování nedochází ke spalování, takže nevznikají žádné nebezpečné výpary jako při kouření běžných cigaret. Kromě vašeho zdraví šetří vaping i vaši peněženku a životní prostředí. Další výhodou je, že můžete hodit za hlavu obavy ze zápachu a nemusíte se zabývat odpadem v podobě nedopalků nebo popela. Proč tedy stále váháte? Je to jednoduché!
149,00 Kč

Popis produktu

Potřebujete během náročného dne povzbudit, nebo si jen chcete dát nohy nahoru a užít si chvilku klidu? Naše prémiová elektronická cigareta IZY VAPE s příchutí Blueberry Ice vás pokaždé nakopne! Vychutnejte si příjemně šťavnatou a osvěžující vůni čerstvě natrhaných borůvek a přeneste se z nudy všedních dnů přímo do lesa.

Jednoduchý design v minimalistickém stylu, který naprosto podtrhuje kvalitu zařízení a jeho e-liquidové náplně. Výrobek je vyráběn v Evropě poctivou chorvatskou společností s dlouholetými zkušenostmi s výrobou e-liquidových náplní do elektronických cigaret, což je podloženo značnou sbírkou certifikátů a ocenění kvality.

E-cigareta IZYVAPE vám poskytne zdravější alternativu kouření než klasické cigarety, nebo dokonce zdravější než zahřívané tabákové výrobky. E-cigareta IZYVAPE funguje tak, že prostřednictvím přítomného elektronického mechanismu přeměňuje tekutou náplň (tzv. e-liquid) na vodní páru, která obsahuje nikotin.

IZYVAPE neboli "ízi" je mnohem levnější alternativou ke klasickému kouření. Každé "ízičko" vám poskytne až 600 plných a lahodných potahů (šluků).

600 šluků v jedné elektronické cigaretě, kterou nemusíte nabíjet, doplňovat ani kupovat nic jiného, je alternativou ke třem krabičkám běžných cigaret nebo krabičkám zahřívaného tabáku.

Výhody používání elektronických cigaret IZYVAPE:
– je to zdravější volba pro vás i vaše okolí
levnější alternativa k tabákovým výrobkům
– e-cigareta je "připravena k použití" stačí ji vyjmout z krabičky, odlepit kvalitní zámek, vyjmout hygienický chránič náustku a natočit si svou oblíbenou příchuť
– IZYVAPE je váš elegantní doplněk a zároveň nešíří kolem sebe zápach jako tabákové výrobky
– máte na výběr z dvanácti precizně vyladěných, naprosto realistických příchutí, a pokud budete chtít příchuť změnit, stačí vytáhnout tu, na kterou máte chuť
Praktické, malé a lehké zařízení e-cigarety bez zápachu vám usnadní život a poskytne více možností, jak si užít společenský život. Žádný popel, žádný zápach, žádné nedopalky.
– Vyrobeno v EU v certifikované manufaktuře

Technické specifikace:

Velikost: 16x107mm
Hmotnost: 38 gramů
Kapacita baterie: 400mAh
Kapacita náplně: 2ml
Počet potahů/výstřelů: 600
Obsah nikotinu: 18mg/ml
Složení: PG, VG, nikotin, přírodní aroma
Počet kusů v balení: 1ks


Další podobné produkty