IZY VAPE ONE Mint 18mg

NOVINKA
Pronikavá chuť čerstvé máty vnese příval svěžesti i do toho nejvšednějšího dne! Už to cítíš? To je paráda, tvoje chvilka pohody s elektronickou cigaretou IZY VAPE s příchutí Mint právě odstartovala. Při vapování nevzniká škodlivý kouř, takže si svou dávku nikotinu (18 mg) můžeš dopřát, ať už se nacházíš kdekoliv. Zahal se do svěžího mátového dýmu s touto zdravější a levnější alternativou cigaret. Žádný nežádoucí zápach, popel, ani nedopalky. Nemusíš se dokonce bát ani nepříjemného nutkání ke kašlání. S „izýčkem“ je to prostě easy!
169,00 Kč

Popis produktu

Pronikavá chuť čerstvé máty vnese příval svěžesti i do toho nejvšednějšího dne! Už to cítíš? To je paráda, tvoje chvilka pohody s elektronickou cigaretou IZY VAPE s příchutí Mint právě odstartovala.

IZYVAPE e-cigareta Vám poskytne zdravější alternativu kouření než klasické cigarety či dokonce zdravější než nahřívané tabákové výrobky. IZYVAPE e-cigareta funguje tak, že prostřednictvím přítomného elektronického mechanismu přeměňuje tekutou náplň (tzv. e- liquid ) na vodní páru, která obsahuje nikotin.

IZYVAPE neboli " ízičko " je mnohem levnější alternativa klasického kouření. Každé " ízičko " Vám poskytne až 600 plnohodnotných a lahodných potáhnutí (šluků).

600 potáhnutí v jedné elektronické cigaretě, kterou nemusíte nabíjet, doplňovat a ani nic dokupovat je alternativou třem krabičkám klasických cigaret či krabičkám s tabákem na nahřívání.

Benefity používání IZYVAPE e-cigarety:
– je to Vaše zdravější volba pro Vás a Vaše okolí
levnější alternativa k tabákovým výrobkům
– e-cigareta je " ready to use " stačí vybrat ze škatulky , odlepit pojistku kvality, vybrat hygienickou ochranu náustku a potáhnout Vaši oblíbenou příchuť
– IZYVAPE je Váš elegantní doplněk přičemž nešíříte kolem sebe zápach jako u tabákových výrobků
– máte na výběr ze dvanácti jemně vyladěných naprosto realistických příchutí a chcete-li změnu příchutě, stačí vytáhnout právě tu, na kterou máte chuť
praktické, malé a lehké zařízení elektronické cigarety bez zápachu Vám usnadní život a dává více možností, jak si užít život ve společnosti. Žádný popel, žádné zápachy, žádné nedopalky.
– vyrobeno v EU v certifikované manufaktuře

Technické specifikace:

Velikost: 16x107mm
Hmotnost: 38 gramů
Kapacita baterie: 400mAh
Objem náplně: 2ml
Počet potáhnutí / šluků: 600
Obsah nikotinu : 18mg/ml
Složení: PG, VG, nikotin, přírodní příchuť


Další podobné produkty