RELX POD MENTHOL PLUS 18mg - 2 ks (Mentol)

Menthol Plus pro dokonalé osvěžení. Chladivé a silné od prvního do posledního potáhnutí. V balení jsou 2 pody, to je celkem cca 1200 potáhnutí. Pody jsou kompatibilní se zařízeními Infinity a Essential.

Důležité: Pody a zařízení se prodávají zvlášť. Pokud ještě nemáte svůj vaporizér, hurá na nákup!

179,00 Kč

K tomuto produktu doporučujeme

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (MODRÝ, BORŮVKA)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V modré barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x borůvkovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (ČERNÝ, MELOUN)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V černé barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x melounovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (ČERNÝ, MENTOL)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V černé barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x mentolovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX INFINITY DEEP BLUE

Vaporizér Infinity v tmavě modré barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY GOLD

Vaporizér Infinity ve zlaté barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, zářivá elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY SILVER

Vaporizér Infinity ve stříbrné barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY RED

Vaporizér Infinity v červené barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, žhavý styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

  Více informací o RELX Pod Pro:

  • Kompatibilní se zařízeními Infinity a Essential
  • Příchuť: Menthol Plus (mentolová), jednoduše osvěžující záležitost od prvního potáhnutí, aroma s dlouhou výdrží; #A Breath of Fresh Mountain Air
  • Obsah balení: 2 ks
  • 1 pod vystačí na cca 600 potáhnutí
  • Nikotin: 2 % (18 mg/ml)
  • Obsah PODu 1,8 ml

  Související produkty