RELX POD PRO DARK SPARKLE 18mg - 2 ks (Kola)

Dark Sparkle uhasí vaši žízeň. Kolová příchuť je chladivá a aromatická, ideální třeba na bujaré večírky. V balení jsou 2 pody, to je celkem cca 1200 potáhnutí. Pody jsou kompatibilní se zařízeními Infinity a Essential.

Důležité: Pody a zařízení se prodávají zvlášť. Pokud ještě nemáte svůj vaporizér, hurá na nákup!

199,00 Kč

K tomuto produktu doporučujeme

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (MODRÝ, BORŮVKA)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V modré barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x borůvkovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (ČERNÝ, MELOUN)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V černé barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x melounovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX ESSENTIAL STARTER KIT (ČERNÝ, MENTOL)

Vaporizér Essential ve výhodném balení. V černé barvě, to je elegance, styl a dokonalý požitek z vapování a 1x mentolovou náplní RELX Pod. Nenápadné zařízení je výsledkem mnohaletého vývoje, moderní technologie zaručují bezproblémové fungování a minimální nároky na údržbu. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

249,00 Kč

RELX INFINITY DEEP BLUE

Vaporizér Infinity v tmavě modré barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY GOLD

Vaporizér Infinity ve zlaté barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, zářivá elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY SILVER

Vaporizér Infinity ve stříbrné barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

RELX INFINITY RED

Vaporizér Infinity v červené barvě vám padne do ruky - dokonalá ergonomie, elegance, žhavý styl a hlavně perfektní zážitek z vapování. Zařízení získalo ocenění Red Dot Award 2020 . Oceníte duální nabíjecí systém, odolnost proti úniku náplně i velkou kapacitu baterie. Důležité: Nezapomeňte si objednat také RELX Pody !

599,00 Kč

  Více informací o RELX Pod Pro:

  • Kompatibilní se zařízeními Infinity a Essential
  • Příchuť: Dark Sparkle (kolová), chladivá a aromatická; #Quench Your Thirst
  • Obsah balení: 2 ks
  • 1 pod vystačí na cca 600 potáhnutí
  • Nikotin: 2 % (18 mg/ml)
  • Obsah Pod PRO 1,9 ml

  Vlastnosti RELX Pod Pro:

  • Příjemná teplota
  • Optimalizovaná odolnost při potažení
  • Rychlá a citlivá aktivace
  • Tiché používání
  • Bohatá pára
  • Oproti Podu (bavlna) je výraznější chuť

  RELX vyvinul novou generaci podů (náplní), aby zajistil, že e-liquid proudí správně do atomizéru a zároveň znesnadní únik jakékoli přetečené kapaliny. Tyto nové RELX Pody Pro obsahují 11 konstrukčních vrstev, které pomáhají předcházet vnitřním únikům a zachycovat jakoukoli kondenzaci v inteligentní struktuře podobné bludišti. 


  Související produkty