Práskací kuličky - Borůvka s mátou 100 ks

Populární volba kuřáku a není se čemu divit. Kombinace intenzivní borůvky a osvěžující máty bude bavit každého, kdo zatouží po ochucené cigaretě. Chuť je velmi vyvážená, a proto nemusíte mít obavy z toho, že by svěžest máty zastínila sladkokyselý charakter borůvky.

Po zapálení a prásknutí kuličky ve filtru očekávejte příkladnou svěžest a plnost od začátku do konce cigarety. Borůvka s mátou vyniká velmi přirozenou vůní, která vás rychle obklopí.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty