Práskací kuličky - Jablko 100 ks

Adam a Eva byli za porušení zákazu a ochutnání jablka vyhnáni z ráje. Vás jablko v podobě práskacích kuliček do cigaret naopak do ráje dokáže dostat. Po prásknutí kapsle ve filtru na vás čeká víc než zajímavá a opravdu věrná chuť čerstvého jablíčka.

Kombinace svěžesti, jemné kyselosti a sladkosti se skvěle doplňuje s tabákem po celou dobu kouření. Cigareta ochucená kuličkou nabízí plnost a zážitek, který si s radostí zopakujete. Jablko je zkrátka sázka na jistotu.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty