Práskací kuličky - Exotické ovoce 50 ks

Kuličky do cigaret, které jsou díky své vyvážené a nevtíravé chuti velmi vhodné i pro úplné nováčky ve světě ochucování. Mix exotického ovoce v těchto práskacích kapslích dodává cigaretám sladké aroma s dostatečnou intenzitou, která ale nepřebíjí samotný tabák.

I zkušení "práskači" si však naplno užijí jedinečnou směs příchutí a pocit plnosti. Nechte se hýčkat kombinací ananasu, citrusů a kiwi.

Balení obsahuje:

  • 50 ks práskacích kuliček
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
69,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.  


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty