Práskací kuličky - Citron 100 ks

Osvěžující záplava citronové chutě a vůně. Tyto práskací kuličky do cigaret si vás získají příjemnou intenzitou a plností. Citronová příchuť se vyznačuje typicky exotickým a povznášejícím nádechem, to vše bez přílišné trpkosti opravdového citronu.

Pokud si rádi zapálíte po jídle, tak oceníte velmi dobrou souhru tohoto ochucení cigaret s dalšími chuťovými prožitky. Citron zkrátka patří k předním ochucovadlům. Tyto kapsle ozvláštní zážitek z každého natáhnutí kouře.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty