Práskací kuličky - Liči 100 ks

Práskací kapsle do cigaret se sladkou příchutí liči umí překvapit. Věrné aroma tohoto ovoce z Asie vás bude příjemně provázet po celou dobu kouření. Vedle sladkých tónů máte možnost objevit i mírně květinový a svěží charakter liči.

Příchuť v ústech vyvolává přesvědčivý pocit hustoty. Liči doporučujeme vyzkoušet i těm, kteří pro ochucení cigaret zpravidla volí méně intenzivní kapsle. Uvidíte, že tohoto experimentu s exotickou příchutí nebudete litovat.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta.   


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty