Práskací kuličky - Jahoda 100 ks

Kdepak, takovou slovní hříčku si nenecháme proklouznout mrzi prsty. Tato jahoda je zkrátka lahoda! Práskací kapsle do cigaret se sladkou příchutí potěší každého, kdo touží po klasické a zároveň nevtíravé vůni jahod ze zahrádky.

Příchuť prostupuje při kouření ústy, je plná a nečekaně intenzivní. Jahodu doporučujeme vyzkoušet jak ženám, tak mužům. V kombinaci s kvalitním tabákem se totiž jedná o velmi netradiční chuťový zážitek.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty