Práskací kuličky - Hroznové víno 100 ks

Není divu, že hroznové víno patří ke znakům luxusu již od dob římských císařů. Jeho výraznou sladkou chuť s mírně trpkými podtóny si perfektně užijete, když zvolíte tyto práskací kapsle do cigaret. Připravte se na velmi intenzivní zážitek a opojné aroma. Hrozny patří k jasným bestsellerům.

Spolu s hroznovou chutí se vám v ústech rozplyne také pocit plnosti. Díky němu mají kuličky do cigaret s příchutí hroznového vína dlouhý chuťový dojezd, na který budete vzpomínat ještě dávno po típnutí cigarety.

Balení obsahuje:

  • 100 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
95,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty