Práskací kuličky - Mix chutí 50 ks

Ochucení cigaret pokaždé jinak! V této směsi kuliček do cigaret najdete pestré množství příchutí, které se jen tak neomrzí. Co na vás v mixu chutí čeká?

Svěžest v kombinaci se sladkým ovocem (broskev s mátou, pomeranč s mátou, borůvka s mátou), výběr z příchutí těch nejoblíbenějších sladkých nápojů (Cola, Sprite, Fanta), jedinečné ovocné zážitky (mléčný banán, grapefruit, jablko, svěží jahoda, hroznové víno, meloun, citron, liči) a další unikátní chutě z naší nabídky (zelený čaj, víno, mrazivá máta, máta peprná). Naprosto dokonalá záležitost, pokud chcete s každou krabičkou zažít lavinu chutí. A pozor, většina příchutí z tohoto mixu nekoupíte jednotlivě.

Balení obsahuje:

  • 50 ks kuliček Mr.Blast
  • Tyčinku pro aplikaci kuličky
69,00 Kč

Popis produktu

Pro snadné ochucení cigarety aplikujte práskací kuličku Mr.Blast do filtru tyčinkou. Čeká na vás přímo v balení. Jste aktivnější kuřák? Pořiďte si vychytaný APLIKÁTOR KULIČEK za výhodnou cenu. Vložení kapsle do filtru je s ním otázkou 10 sekund, po kterých na vás čeká dokonale ochucená cigareta. 


Doporučujeme pro snadnější aplikaci kuliček do filtru

Kapesní aplikátor práskacích kuliček

Užívejte si jedinečného ochucení cigaret kdykoliv a kdekoliv. Díky kapesnímu aplikátoru kuličky do cigaret nebo HEETS vložíte raz dva. Jedná se o dobře přenosné a kompaktní řešení, se kterým zvládne aplikaci skutečně každý. Pokud aplikátor zatím nemáte, žádný problém, použijte tyčinku. Najdete ji v každém balení spolu s kuličkami.

49,00 Kč 99,00 Kč

    Další podobné produkty